babyexpert
LV RU
Galvenā Specpiedāvājums Par produkciju Kontakti Kolekcijas
Ūdenskrāsas

BabyExpert gultiņām mēs pielietojam ūdenskrāsas, kas neizraisa alerģiju un nav toksiskas, kas pasargā bērnu veselību un apkārtējo vidi, kā arī garantē viendabīgu, izturīgu segumu, izceļ koksnes dabiskās īpašības.


Malas, kuru segums nav toksisks
Malas tiek noklātas ar pārsegumu, kas nav toksisks, kurš garantē maksimālu drošību bērnam, ja viņš pieskarsies gultiņai ar lūpām, kā arī aizsargā gultiņu pret saskrambāšanu. Tās ir izbīdāmas, augstums pārsniedz 60 cm un atbilst Eiropā pieņemtajiem normatīviem.
Gumijoti ritentiņi kopā ar bremzi

Gultiņa tika aprīkota ar četriem rotējošiem, gumijotiem ritentiņiem un divām bremzēšanas ierīcēm, lai gultiņu varētu viegli pārvietot un bloķēt tās kustību pilnīgas drošības nodrošināšanai.


Droši attālumi

Attālums starp dēļiem ir 4 – 7 cm, lai starp tiem neiestrēgtu mazuļa galva vai kājiņas. Attālums starp sānu malām un sietu ir mazāks kā 2,5 cm, lai bērns tur nevarētu iebāzt kājiņu.


Kaste ar īpašām vadulēm un ierobežojošu atbalstu

Zem gultiņas atrodas praktiska un izturīga kaste, kas sadalīta divās daļās. Tā tika aprīkota ar divām īpašām, labi izbīdāmām metāla vadulēm, kopā ar ierobežojušu balstu, lai izvairītos no tā, ka kaste nejauši izbīdās.


Ortopēdiskais koka tīkls, kam ir divi stāvokļi

Ortopēdiskais tīkls tika izveidots atbilstoši ES normatīviem. Tas sastāv no 15 dižskābarža koksnes dēļiem un garantē pareizas stājas veidošanos bērnam, kā arī kalpo kā pareizs atbalsts mugurkaulam, kamēr bērns guļ. Dažiem modeļiem to var novietot divos augstumos, augšā – lai apkoptu bērniņu pirmajos divos dzīves mēnešos, un apakšā – turpmākajām viņa augšanas fāzēm.


Malu regulēšana

Gultiņas malu augstums ir ļoti viegli regulējams. To, pat nepiepūloties, var veikt ar vienu roku.


Divdurvju skapis

Praktiskais un funkcionālais BabyExpert skapis sastāv no divām vērtnēm, stangas drēbju pakāršanai, četriem lieliem atvērtiem nodalījumiem un apakšējās atvilktnes, ko var bloķēt, lai novērstu tās izkrišanu, kas ir aprīkota ar automātisku aizvēršanās ierīci.


Atvilktnes, kas aprīkotas ar amortizējošām atsperēm

Atvilktnes atšķiras ar izturību, tās ir stipras un ietilpīgas. Amortizējošās atsperes nodrošina to automātisku aizvēršanos.


Noapaļotas malas

Skapju drošības garantēšanai tiek izveidotas apaļas un ergonomiskas malas, tādēļ skapjiem priekšpusē nav asu stūru.


Metāla vadules ar ierobežojošo atbalstu

Atvilktnes slīd pa krāsotām metāla vadulēm, kas aprīkotas ar ierobežojošu atbalstu, kas novērš atvilktņu nejaušu izkrišanu.


Viras

Viras ļauj atvērt durvis par 110º. Izturīgās un viegli regulējamās viras nodrošina īpaši ērtu un vieglu piekļuvi nodalījumiem, garantējot stabilu viru izlīdzināšanu ilgā laika posmā.


Izturīga un stabila struktūra

BabyExpert skapja aizmugurējās daļas biezums ir veseli 10 mm, tādēļ tiek garantēta lielāka stabilitāte un struktūras izturība.


 
Kontakti
Adrese: Blaumaņa iela 16/18, Rīga, LV-1011
Telefons: +371 29705613
Papildinformācija:
Lapa facebook : https://www.facebook.com/pages/Baby-Expert-Baltic/368805239815490?fref=ts
Instagram : babyexpert.lv

Veikala mājaslapa : www.mimikid.lv

Noradītas cenas ir bez PVN( eksportam)